Bieliace pásiky na zuby

Bieliace pásiky na zuby

Máte strach zo zubára ale snívate o krásnych žiarivo bielych zuboch? Vaše zuby môžu byť biele aj bez pomoci zubného lekára. S pomocou bieliacich pásikov na zuby od spoločnosti Crest si vybielite svoj chrup v pohodlí svojho domova, a to bezbolestne a veľmi jednoducho. Za bielenie zubov by ste v zubnej ambulancií zaplatili nemalé peniaze. Cena za bielenie zubov odborníkom sa pohybuje od 150 do 600 Eur. Za bieliace pásiky na zuby od spoločnosti Crest zaplatíte výrazne nižšiu sumu.

Tieto pásiky na zuby obsahujú špeciálne látky s bieliacim účinkom, ktoré bežne používajú zubný lekári pri profesionálnom bielení chrupu. Aplikáciou pásikov na zuby sa bieliace látky dostávajú do kontaktu so zubami a pôsobia tak proti mikro-škvrnám, ktoré sa nachádzajú pod zubnou sklovinou. Používaním bieliacich pásikov sa môžete zbaviť neželaného žltkastého odtieňa vašich zubov.

Aplikácia bieliacich pásikov na zuby je nenáročná a zvládne ju určite každý. Stačí priložiť bieliaci pásik gélovou stranou na zuby a nechať pôsobiť 30 minút každý deň. Výsledok bielenia pomocou pásikov je viditeľný už za 3 dni. Bieliace pásiky na zuby sú klinicky testované, nepoškodzujú zubnú sklovinu a ich používanie nepredstavuje žiadne riziko.

Skúsenosti a názory:
Názor na “Bieliace pásiky na zuby

  1. Zuzik

    Ahojte, ja som ich vyskusala a fakt ich odporucam. A takisto odporucam obchod z ktoreho som ich kupila, dorucili mi to za jeden den a bolo to lacnejsie ako v inych e-shopoch. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.